28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

Baboy
Baboy [556]
A TV2 (nem a Magyar TV) hangfelvételében található meg a hang. A videó az asszem amatőr. De jó nagy égés! Mindenhol erről írnak! Minden fórum, minden újság, minden netoldal! Jól kezdődik az éve!

Az igazság odaát van... kár hogy mi ideát...

Vissza

Fórumszabályzat