28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

         SlipKnot
SlipKnot [217]
Hát remélem a tv-be is nyomják majd...
Akkor legalább a rajongoi is értesülnek róla mit csinált az a ribanc... Mert hiába van Minden fórum, minden újság, minden netoldal tele ezzel a hírrel, azok a barmok akit ezt a libát hallgaták olvasni nemtudnak az fix.

Amúgy a legszarabb az egészben(szerintem), h van 1raklap fogyatékos tízen éves picsa akik kivüről tudják a BB-dalát a Himnuszba meg úgyan így bele sülnének...

PEOPLE=SHIT

Vissza

Fórumszabályzat