Akkor legalább a rajongoi is értesülnek róla mit csinált az a ribanc... Mert hiába van Minden fórum, minden újság, minden netoldal tele ezzel a hírrel, azok a barmok akit ezt a libát hallgaták olvasni nemtudnak az fix.
Amúgy a legszarabb az egészben(szerintem), h van 1raklap fogyatékos tízen éves picsa akik kivüről tudják a BB-dalát a Himnuszba meg úgyan így bele sülnének...
PEOPLE=SHIT
