28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

Baboy
Baboy [556]
Vikidál is tévedett, de Ő legalább elvállalta, hogy hülye, és hogy hibázott. Linda viszont próbált kimászni belőle...

Az igazság odaát van... kár hogy mi ideát...

TheHolyOne
TheHolyOne [1744]
Miért? Vikidál nem a német-magyar meccsen égett le?? Az mennyivel jobb??

Vissza

Fórumszabályzat