Élőben volt "szerencsém" végigszenvedni a kislányt.
Találkoztam vele a művészbejáróban, látszott a fején, hogy be van tojva. Beszéltem egy szervezővel, állítólag megkérdezte a csajszi, hogy "ez most csak próba lesz?"
Ja, és tényleg visszavonták a gázsiját, ami 300.000 Ft lett volna.
divide et impera
