28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

Vaszilíj Zajcev
Vaszilíj Zajcev [1970]
Hepi nyú jír mindenkinek! (így usásan...)

Élőben volt "szerencsém" végigszenvedni a kislányt.
Találkoztam vele a művészbejáróban, látszott a fején, hogy be van tojva. Beszéltem egy szervezővel, állítólag megkérdezte a csajszi, hogy "ez most csak próba lesz?"
Ja, és tényleg visszavonták a gázsiját, ami 300.000 Ft lett volna.


divide et impera

Vissza

Fórumszabályzat