28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

Baboy
Baboy [556]
Haha, 500.levél.
Na mindegy.
Tényleg ott voltál?
Cool.
Hogyha tényleg aznap reggel kellett megtanulnia, akkor is nagy égés. 1.-ben nekem is csak 1 napom volt hogy megtanuljam a Himnuszt, de mégis sikerült 5-re felelnem belőle (most már nem menne olyan jól).

Az igazság odaát van... kár hogy mi ideát...

Vaszilíj Zajcev
Vaszilíj Zajcev [1970]
Hepi nyú jír mindenkinek! (így usásan...)

Élőben volt "szerencsém" végigszenvedni a kislányt.
Találkoztam vele a művészbejáróban, látszott a fején, hogy be van tojva. Beszéltem egy szervezővel, állítólag megkérdezte a csajszi, hogy "ez most csak próba lesz?"
Ja, és tényleg visszavonták a gázsiját, ami 300.000 Ft lett volna.


divide et impera

Vissza

Fórumszabályzat