Na mindegy.
Tényleg ott voltál?
Cool.
Hogyha tényleg aznap reggel kellett megtanulnia, akkor is nagy égés. 1.-ben nekem is csak 1 napom volt hogy megtanuljam a Himnuszt, de mégis sikerült 5-re felelnem belőle (most már nem menne olyan jól).
Az igazság odaát van... kár hogy mi ideát...
