28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Witcher 3: Wild Hunt [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Balanses
Balanses [2136]
Hjajj istenkém csak jönne már! Annyira várom, hogy az nem igaz! Megfogadtam magamban, hogy megjelenése előtt végigjátszom az első két részt hogy legyen egy mentésem amit majd lehet importálni.
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fognak majd beleszólni a játékmenetbe az előző részekben meghozott döntéseink, ugyanis volt belőle nem kevés, kisebb és nagyobb egyaránt. Ha sikerül összehozniuk azt a srácoknak, amit megígértek, akkor a BioWare és a Bethesda szart dughat a saját fülébe. Najó nem, szeretem mindkét stúdió játékait, de egy Witcher mellet...szóval na, értitek.

Egyébként van már pontos megjelenési dátumunk? A játék ezúttal is magyar honosítással lesz kapható?
Hmm...nagyon rá kéne hajtani a CE-re.

Vissza

Fórumszabályzat