Megfogadtam magamban, hogy megjelenése előtt végigjátszom az első két részt hogy legyen egy mentésem amit majd lehet importálni.
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fognak majd beleszólni a játékmenetbe az előző részekben meghozott döntéseink, ugyanis volt belőle nem kevés, kisebb és nagyobb egyaránt. Ha sikerül összehozniuk azt a srácoknak, amit megígértek, akkor a BioWare és a Bethesda szart dughat a saját fülébe. Najó nem, szeretem mindkét stúdió játékait, de egy Witcher mellet...szóval na, értitek.
Egyébként van már pontos megjelenési dátumunk? A játék ezúttal is magyar honosítással lesz kapható?
Hmm...nagyon rá kéne hajtani a CE-re.
