Most viszont, hogy már két világsikerű játék megjelent, mindkettő több díjjal és elég erős eladásokkal, a megszólalásai mintha még cinikusabbak lennének, nem? Olyan, mintha konkrétan félne attól, hogy valaki az ő világával és karaktereivel esetleg képes valami olyat alkotni, ami az ő eredeti könyveivel legalább egy szinten van, és próbálna tagadni az elismerésekből-sikerekből, amit a játékok arattak (még Witcher társasjáték is fog megjelenni hamarosan). Az, hogy még mindig dolgozik a sorozaton, erős kifejezés, mondjuk ehhez az adathoz én is a wikipediát használtam (tudom, rossz szokás) de az alapján úgy látom, mintha a sagát 1999-ben befejezte volna, aztán még kiadott két novellát 2000-ben és finish. Majd teljesen váratlanul 2012-ben kijött tőle két újabb Witcher-novella, idén pedig egy előzménykötet - kérdés, hogy ezek vajon a játékok nélkül elkészültek-e volna valaha. Sokkal tisztább lenne, ha mondana valami rövid elismerést a fejlesztők felé, és téma lezárva, minden írói méltóság és tisztelet ellenére kicsit olyan ez, mintha konkrétan versenyezni akarna a játék készítőivel, hogy ki tud jobban, nagyobb sikerrel hozzányúlni ehhez a világhoz.
Eladó G-Vírust vagy Progenitor vírust keresek saját felhasználás céljából.
