28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Witcher 3: Wild Hunt [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Balanses
Balanses [2136]
Aribeth szívesen! Ment is a rePM!

Nem nagy spoiler, nem fogja elrontani a játékélményed, ha elolvasod, de azért csak saját felelősségre...
SPOILER
Avalach, a tünde szigete. Azt tudom, hogy Ciri vitte oda őket, és onnan rabolták el Yennefert, és azóta üldözi őket Geralt. De abban nem volt említés, hogy az Geralt halál a után történt-e. Annak szerintem úgy nem lenne értelme, de erre majd a játékban választ kapsz, hogy miért.



MM: Igen a Vadakat el is felejtettem megemlíteni, pedig akartam.
Kicsit komolyabb spoiler:
SPOILER
A lényeg, hogy a Vadak is egy másik létsíkról érkeztek, ahol sokkal lassabban telik az idő. Egyszer valaki átjutott az ő világukba, és mikor 1 év múlva visszaszökött, már az unokáinak is a sírját találta csak meg.
Általában csak a szellemüket küldik át, az emberek általában ezt látják, ezt ismerik. Ritkán lépnek csak át a kapun teljes valójukban.


Sapkowskinak meg eszerint tényleg nagy arca van. Én idáig az hittem, hogy a játék történetében az írónak is benne volta keze.
Egyébként én eddig a novellásköteteit jobban szerettem, mint a regényeit. Az eddig magyarul megjelent két regénykötetet egyben is simán kilehetett volna adni.

Vissza

Fórumszabályzat