28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

xeLaR
xeLaR [4247]
JÚÚÚJJ!!! Miről maradtam le?!?!!?!?!?

Meghallgattam és megnéztem az mp3-at, videót. Hát...........jobban égett mint Vikidál sztem...
De ami engem a legjobban idegesít, hogy lenyomják a pop(si)sztárok a legmenőbb, legjobb számokat, videoklipp is hozzá és azután koncerten pedig megy a playback, hogy ő addig a táncosokkal együtt dobja körbe-körbe a püspökfalatját (LOL milyen szavakat használok).
Volt már egy-két égés ilyen előadóktól pl. Linda, Vikidál, Enrique Iglesias (akkora egy playback köcsög mint az állat!).
De ami a legjobb az az, hogy a magyar nemzet szent Himnuszát egy amerikában élő/élt magyar énekli, aki még alig élt itt. Én akasztanék ilyenért...

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Vissza

Fórumszabályzat