28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

UFO-k



Írd ide hozzászólásod:

Corvus5
Corvus5 [2011]
Én úgy állok hozzá az UFO kérdéshez, hogy:

1. Ha van egy olyan fejlett civilizáció, amely képes leküzdeni az űr hatalmas távolságait, s észrevétlen akar maradni, mint kutató, akkor az is marad, s nem pedig értelmetlen légi bemutatókat tart az orrunk előtt (vagy seggpucéran bámul ránk a susnyásból, mint a videóban).

2. Azt el tudom képzelni, hogy egy lezuhant UFO-t tartanak vmilyen titkos bázison, de erről mi sose fogunk bizonyítékot kapni, ha az illetékesek nem akarják. Minden más pedig csak értelmetlen spekuláció.

3. Ha ezen faj mégis kapcsolatot akar teremteni, akkor azt nem valamilyen rejtett csatornán teszi meg, bürokratikus módon, hogy titokban lehetne tartani.

Számomra így logikus, én ehhez tartom magam. Éppen ezért nem is ástam még bele magam jobban a témába, mert az össz, amit az ember találhat, az spekuláció, meg olyan beszámolók, amiket bármely jó fantáziával rendelkező ember kitalálhat. Pont mint az Isten hitnél. A cirkáló fényekről szóló videókról nem is beszélve, amelyeknek nagyrésze hamisítvány, másik része vmilyen emberi technológiához köthető. Ami megmagyarázhatatlan, az sem biztosan UFO, hiszen nem ismerjük pl. a gömbvillámokat sem.

ufodani
ufodani [17764]
Germi! Mikor dobsz már egy bombát..

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Vissza

Fórumszabályzat