28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

8th Generation of Gaming Consoles, avagy itt az új konzolgeneráció!



Írd ide hozzászólásod:

SMBX-fan
SMBX-fan [2684]
Most olvastam, hogy a Wii U eladások kb. 7-szeresére nőttek a Mario Kart 8 miatt. Mi lesz ha jön a Watch_Dogs (Wii U-ra tudtommal soká fog megjelenni) és a Super Smash Bros?!
Mindegyik konzol remek szerintem (igaz, csak a PSV-t tudtam kipróbálni kb. 20 percig)

Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.

Vissza

Fórumszabályzat