Végiggondolva a problémát és konzultálva fejlesztőtársammal arra jutottam, hogy verzióproblémák vannak - legalábbis ez az a halvány reménysugár, amibe kapaszkodok, hogy ne kelljen az "elképzelésem sincs" kifejezést használni. Tehát: milyen verziójú AoD-ra próbáltad telepíteni a mod melyik verzióját? Csak alapcsomagot, vagy a kiegészítőt is?
A kifogásolt sorok gyárilag voltak benne a fájlban, és ami még tanácstalanabbá tesz, hogy kb. két hete pont Spanyolországgal játszottam (ahol ezek a bejegyzések vannak), és minden fennakadás nélkül működött.
http://pogessor.pcdome.hu/
