Ma reggel hullott le a lepel, ez nem más lesz, mint az új Silent Hill, ami a Fox Engine-el készül, Hideo Kojima és Guillermo Del Toro bábáskodik mellette, a főszereplőt pedig Norman Reedus (Walking Dead) fogja alakítani. Mindent beleadnak a készítők, ha ez nem állítja vissza a széria fényét, már semmi sem fogja

Eladó G-Vírust vagy Progenitor vírust keresek saját felhasználás céljából.