28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vector Thrust a Steamen [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

GustyX
GustyX [7048]
Hmmm....
Nyam-nyam....
De megvárjuk a teljeset, utálom az early acces faszságokat.

A leírtak alapján jónak tűnik, bár azért a HAWX3-ért inkább fizetnék be early accesre.
Csak ugye AC, Division, FC....

"ugyanis repülős játék nem sok készült eddig." - ez is igaz úgy általánosságban

200+ repülőt jósolnak, bár a látottak alapján ez is olyasmi lesz, mint a HAWX-ban: ugyanabból a típusból 4-5 féle.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat