Kész
SPOILER
Kíváncsiság, belejelölsz, biztos olvasni akarod?
Uhh. Majdnem lelőttem Kennyt. Amikor meghallottam a gyereket sírni akkor "megnyugodtam", hogy végül is "jól" döntöttem. Komolyan bírtam Janet, örültem amikor visszajött, de áh, miért kellett ezt a hülyeséget? És a vége... Egye fene vállalom, folytak a könnyek. Bementünk, Kenny pedig elment. Szipp, megérintett basszameg, szép volt TT!
Ez az egész második évad leginkább szomorú. Persze az elsőben is hullottak az emberek, de itt folyamatosan haltak meg a szimpatikus karakterek. Omid az első 10 percben, majd Christa baba nélkül, banditák, elszakadás, no pörgős kezdés. Lukeot és Petet egyből megkedveltem , utóbbi tűrhető volt, viszont Luke halála a tónál... Ehh, fájt. Jane szintén, a bonding-küldi remek volt. Bonnie és Mike árulása csalódás, főleg a mocsok kis ruszki miatt. Hagyni kellett volna, hogy agyonverjék.
Kíváncsi leszek, hogy alakul a 3. évad.
Uhh. Majdnem lelőttem Kennyt. Amikor meghallottam a gyereket sírni akkor "megnyugodtam", hogy végül is "jól" döntöttem. Komolyan bírtam Janet, örültem amikor visszajött, de áh, miért kellett ezt a hülyeséget? És a vége... Egye fene vállalom, folytak a könnyek. Bementünk, Kenny pedig elment. Szipp, megérintett basszameg, szép volt TT!
Ez az egész második évad leginkább szomorú. Persze az elsőben is hullottak az emberek, de itt folyamatosan haltak meg a szimpatikus karakterek. Omid az első 10 percben, majd Christa baba nélkül, banditák, elszakadás, no pörgős kezdés. Lukeot és Petet egyből megkedveltem , utóbbi tűrhető volt, viszont Luke halála a tónál... Ehh, fájt. Jane szintén, a bonding-küldi remek volt. Bonnie és Mike árulása csalódás, főleg a mocsok kis ruszki miatt. Hagyni kellett volna, hogy agyonverjék.
Kíváncsi leszek, hogy alakul a 3. évad.
Viszont most kell egy nagy adag csoki és egy jó kis disney mese, hogy kimossa a szervezetből ezt a sok WD-t, kicsit megártott a léleknek a két évad egyben.
