A csaj amúgy is kicsit öntelt (volt), de remélem ez helyretette!
"Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!"
Fórum » Nem számítástechnikai témák
A csaj amúgy is kicsit öntelt (volt), de remélem ez helyretette!
"Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!"