28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hearts of Iron 2 Doomsday - Pogessor Mod



Írd ide hozzászólásod:

Quetzalcoatl
Quetzalcoatl [780]
Nem tudom, sosem próbáltam. Ha kísérletezni szeretnél, akkor azt javaslom, hogy a mods könyvtárban hozz létre egy pogessor könyvtárat, oda tömörítsd ki a modot, és aztán indításnál ezt válaszd ki. Ha működik, jó, ha nem, akkor sem kell újratelepíteni.

http://pogessor.pcdome.hu/

Carasan
Carasan [118]
És a Darkest Hour LIGHt-ra rá lehet vajon húzni valamelyik pogessor modot, vagy a klasszikus hoi2 külső megtévesztő ilyen téren?

Vissza

Fórumszabályzat