28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Lucasfilm játékok a GoG-on [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

totyak
totyak [445]
Ebből engem csak az Indiiana, meg a Monkey Island játék, ami érdekel, de azokat meg már kijátszottam régebben. Egyébként csípem a GOG-ot, mert náluk nincs semmi idióta drm.

Vissza

Fórumszabályzat