"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Reptile is visszatér a Mortal Kombat X-ben [hozzászólások]
A karakterekről írtam, hogy a 3. részre épült, nem a történetre. Nyilván végigjátszottam én is a sztori módot, hogy tudjam, hogy az első 3 részt foglalta magában...
A mostani reboot az 1.-2.-3. sztoriját meséli újra
Annak kifejezetten örülök, hogy maradnak a 2D-s küzdelmi formánál. Bár már emlékeim ködösek a 4-gyel kapcsolatban, ott még talán körbe is lehetett járni a pályát küzdelem közben, ami szerintem ront egy klasszikus értelemben vett verekedős játékon.
Mortal Kombat vs. DC Universenél is volt körbejárás, így aggódtam, hogy az MK9-ben is alapfunkció lesz, de szerencsére imáim meghallgattattak és még az MKX is ezt a klasszikus bunyóformátumot követi.
Annak kifejezetten örülök, hogy maradnak a 2D-s küzdelmi formánál. Bár már emlékeim ködösek a 4-gyel kapcsolatban, ott még talán körbe is lehetett járni a pályát küzdelem közben, ami szerintem ront egy klasszikus értelemben vett verekedős játékon.
Mortal Kombat vs. DC Universenél is volt körbejárás, így aggódtam, hogy az MK9-ben is alapfunkció lesz, de szerencsére imáim meghallgattattak és még az MKX is ezt a klasszikus bunyóformátumot követi.

Igen, a 4. minden tekintetben visszalépés volt a 3-hoz képest, kivéve persze a teljesen felesleges 3D-sítést.
Bár az első 2 részt nem játszottam végig, de sztem is az MK3 volt a legjobb. Az 1-2. rész mechanikáján nem változtatott, azonban rengeteg nagyon jó új karakter került bele, akik azóta alap MK-karaktereknek számítanak. A mostani reboot is voltaképpen a 3. rész karaktereire épült és éppen ezért (is) lett ennyire sikeres sztem.
A Trilogy nem azonos az MK3-mal, sztem az az első 3 részt foglalja magában.
Bár az első 2 részt nem játszottam végig, de sztem is az MK3 volt a legjobb. Az 1-2. rész mechanikáján nem változtatott, azonban rengeteg nagyon jó új karakter került bele, akik azóta alap MK-karaktereknek számítanak. A mostani reboot is voltaképpen a 3. rész karaktereire épült és éppen ezért (is) lett ennyire sikeres sztem.
A Trilogy nem azonos az MK3-mal, sztem az az első 3 részt foglalja magában.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Nagyon sokan amúgy a 3. részt tartják a legjobbnak, vagyis az MK:Trilogyt(lehet a 2 nem ugyanaz). A 4. résszel kezdve aztán olyan mélyrepülésbe kezdett a játék, hogy az valami borzalmas. Talán a Shaolin Monks volt a 3. és 9. rész között az egyetlen ami értékelhető darab volt.
De a régi karaktereket is megújítják, kapnak 3 féle küzdőmódot, így sztem teljesen jogos az ő promojuk is.
Nekem amúgy az MK3 volt az első MK játékom. Az 1-el és a 2-vel haveroknál játszottam, amíg nem volt PC-m. Mikor pedig lett, épp a 3. rész volt a legújabb, így az első 2 rész végigjátszása sajnos kimaradt. Nemsokára pedig jött a 4. is, de hangulatában nálam a 3. rész maradt az igazi a régiek közül. ^^
Nekem amúgy az MK3 volt az első MK játékom. Az 1-el és a 2-vel haveroknál játszottam, amíg nem volt PC-m. Mikor pedig lett, épp a 3. rész volt a legújabb, így az első 2 rész végigjátszása sajnos kimaradt. Nemsokára pedig jött a 4. is, de hangulatában nálam a 3. rész maradt az igazi a régiek közül. ^^

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Értem én, hogy nekik ez jó, mert mindig hír van róluk, de engem meg idegesít. Akkor legalább a totál új karakterekkel játszanák csak el ezt. Nyilván senki nem gondolta, hogy Scorpion kimaradna.
Ez a marketing lényege, állandó apró info-morzsákkal folyamatosan fenntartják az érdeklődést a játék iránt és rendszeresen szerepelnek ezáltal a hírekben.
Cyraxnek és Noobnak én is örülnék, de sajnos van egy olyan érzésem, hogy ők nem jönnek. Az MK3 új karaktereit egyelőre mellőzték.
Mivel azonban az új Mortal Kombat sztorijának vége nyitva maradt, így vélhetően az azt túlélő karakterek jönni fognak.
Amire még nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki lesz a főellenfél és kik lesznek a minibossok. A Shao Kahn - Goro - Kintaro hármast nem lesz könnyű felülmúlni.
Cyraxnek és Noobnak én is örülnék, de sajnos van egy olyan érzésem, hogy ők nem jönnek. Az MK3 új karaktereit egyelőre mellőzték.
Mivel azonban az új Mortal Kombat sztorijának vége nyitva maradt, így vélhetően az azt túlélő karakterek jönni fognak.
Amire még nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki lesz a főellenfél és kik lesznek a minibossok. A Shao Kahn - Goro - Kintaro hármast nem lesz könnyű felülmúlni.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Eddig, ha jól rémlik csak olyan karaktereket jelentettek be, amik alap, hogy egy MK játékban benne vannak. Nem értem mire fel ez a titkolózás. Adnák ki kompletten a karakterlistát és annyi.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
