A Vodafonnál nem írnak MMS-t a 720-ashoz,és kamerát sem,asszem.
Lehet arra kamerát tenni?Mennyi külön a kamera?
Van valakinek ilyenje?Mik a tapasztalatai?
Mire elég a 4096 szín?El lehet küldeni a képet E-mail-ra?Mesélj.
"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"
