28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Átlagos pontokat kapott eddig a Dying Light [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

thri77
thri77 [652]
Manapság? Ez kb. az örök probléma, már hajdanán az 576-ban is előkerült a téma, meg minden más kiadványban. Az Edge viszont legalább használja a teljes skálát, néha túlságosan is.

Raistlin666: Azért én nem emlékszem, hogy régebben ekkora bugokkal jöttek ki stuffok, legalábbis élvonalbeli játékok. Tény, hogy voltak kisebb, nagyobb hibák e alapvetően játszhatóak maradtak. Tudom, hogy összetettebb lett mind a fejlesztés, mind az elvárások (netes játék mindenben pl., stb.), de ezzel együtt is azt mondom, hogy kb. szégyen ami most megy néhány esetben. Még akkor is, ha viszonylag hamar orvosolják ezeket a gondokat. S igen, dolgoztam határidőre nyomás alatt nem egyszer (nem nekem szólt ugyan, de érzem, most én jöttem volna.
RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Manapság már az újságírók és teszterek egyazon elbaszott értékelési skálát veszik alapul, ahol a 7-8 pont átlagosnak számít, és 7 pont alatt már csak a szar játékok találhatók. Nincs kihasználva a 10-es(vagy értelem szerinte a %-os skála), és emiatt vannak ilyen elkorcsosult értékelések és vélemények. Én sem örülök neki, de nincs mit tenni...
MattMatthew
MattMatthew [11917]
Tudom, hogy örök téma, de a 75,3% az miért átlagos?

Man literally too angry to die

Vissza

Fórumszabályzat