Ez kb. az örök probléma, már hajdanán az 576-ban is előkerült a téma, meg minden más kiadványban. Az Edge viszont legalább használja a teljes skálát, néha túlságosan is.
Raistlin666: Azért én nem emlékszem, hogy régebben ekkora bugokkal jöttek ki stuffok, legalábbis élvonalbeli játékok. Tény, hogy voltak kisebb, nagyobb hibák e alapvetően játszhatóak maradtak. Tudom, hogy összetettebb lett mind a fejlesztés, mind az elvárások (netes játék mindenben pl., stb.), de ezzel együtt is azt mondom, hogy kb. szégyen ami most megy néhány esetben. Még akkor is, ha viszonylag hamar orvosolják ezeket a gondokat. S igen, dolgoztam határidőre nyomás alatt nem egyszer (nem nekem szólt ugyan, de érzem, most én jöttem volna.

