Csak a Motorola T720i -nél ha jól látom aképeken a kamer a fényképező síkjával merőlegesen néz.
Kiülsz a szélső ülésre és leengeded a kezedet a szék mellé,felfelé az objektívvel,
jön a célszemély csak rá kell érezni a szögre
,Az meg ha szembe ül veled már kicsit macerásabb de megoldható ,benyúlsz a lábadnál lévő táskába és éppenhogy kikukkantod a gépet aztán repül a kismadár..
melyik az a 7650-es?Az a gyönyörűen ívelt Nokia(130e?),mekkora a képeryője,hány db színárnyalatot jelenít meg?
"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"
