28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mobilok, okostelefonok és tabletek



Írd ide hozzászólásod:

FOxygene
FOxygene [3275]
Asszed én nem?

Csak a Motorola T720i -nél ha jól látom aképeken a kamer a fényképező síkjával merőlegesen néz.
Kiülsz a szélső ülésre és leengeded a kezedet a szék mellé,felfelé az objektívvel,
jön a célszemély csak rá kell érezni a szögre
,Az meg ha szembe ül veled már kicsit macerásabb de megoldható ,benyúlsz a lábadnál lévő táskába és éppenhogy kikukkantod a gépet aztán repül a kismadár..
melyik az a 7650-es?Az a gyönyörűen ívelt Nokia(130e?),mekkora a képeryője,hány db színárnyalatot jelenít meg?

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Vissza

Fórumszabályzat