28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RetroDome: Screamer 4x4 [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Wing
Wing [4603]
Imádtam ezt a játékot, dacára annak, hogy kegyetlen sok bug volt a videokari miatt (3Dfx-szel gondja volt).

Vissza

Fórumszabályzat