Van egy rossz hírem, legalábbis olvastam egy elég könnyen elképzelhető teóriát. Úgy néz ki, a FOX mindneképp folytatni akarja (eddig jó hír), viszont ha David Duchovny és Gillian Anderson nem vállalják, akkor a legutóbbi részben megismert két fiatal ügynökkel vinnék tovább a sorozatot. Kb. ez volt a célja a bevetésüknek és hogy ennyire Mulder és Scully hasonmások lettek stílusban. Ezzel megvan a készítőknek a vésztartalék...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"