28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
De ezt most így minek kellett???!!!!!!!
Az első és hatodik epizódot kellett volna kifejteni hat részben, felesleges volt az a 4 töltelék rész! Annyit értek el, hogy iszonyat össze kellett csapniuk most ezt az epilógust. Értetlenül állok az eset előtt. Annyira szépen beledért volna ez a fő történeti szál, de csak elk*rták.......

Vissza

Fórumszabályzat