http://www.westel900.net/keszulekek/tablazat/index.html
vagy vodafone.hu
szerintem annyi pénzbe bőven belefér a legtutkóbb MMS-es telefon előfizetéssel.
Nehogy már a készenléti idő fontosabb legyen.
???

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"
Fórum » Nem számítástechnikai témák

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"