28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Project Highrise teaser [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

roland_93
roland_93 [24]
SimTower/YootTower maybe? Mondjuk ugyanez 3D-ben (vagy legalább izometrikusan, a lényeg, hogy térben is kiterjedt szintekkel) még jobban hangzana.

Vissza

Fórumszabályzat