28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mass Effect 3



Írd ide hozzászólásod:

subject17
subject17 [7050]
1. Elindulna, az előbb léptem be.
2. Próbáld meg offline, hátha.

Lehet, hogy az EA lelőtte a demo accesst (volt benne multiplayer demo is), és amiatt van ez. Hogy azt miért nem oldották meg, hogy a single azért menjen, azt nem tudom.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Gobiakos
Gobiakos [13332]
Letöltöttem az Origin felületről a demo-t, mondom, meglesem, hogy mégis... Erre indításnál bedobja nekem, hogy az EA szerverek egytől egyig le vannak lőve. Hogy merje így megvenni az ember fia magának a teljes játékot?!

Hülye kérdés 1: A jelen helyzettől függetlenül az elindulna?
Hülye kérdés 2: Mit tegyek, hogy működésre bírjam a demot?

Vissza

Fórumszabályzat