28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Transport Fever [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Sir Spike
Sir Spike [484]
A hajó használat map függő is. Egy tónál jól használható, de pár folyónál nem érdemes a hidakkal vacakolni, hogy átférjen alattuk a hajó, hanem a parton inkább egy gyors vasútvonalat preferálok.
A repülő tegnapra nálam is meghozta az árát. Egész jó dolog, ráadásul a repteret is jól benövi a város, főleg egy kis infrastrukturális motiválással
Amúgy medium mapon komolyan attól tartok, hogy a végén a városok össze fognak érni Jó ellátással iszonyat gyorsan fejlődnek. A városi vasútvonal nagyon rövid idő alatt háromszorosára hízott utasforgalomban. Már egy 3 perces réssel operáló vasútvonalba is 100 fős szerelvények kellenek.

Vissza

Fórumszabályzat