28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Év játéka 2016. [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Van/volt egy elég komoly hiányossága a szavazásnak: a The Division nem volt jelölt, ha jól emlékszem. Ez szerintem öreg hiba, én be is írtam év játékának. Persze még nincs PS4-em, nyilván az Uncharted 4 kenyér nélkül megenné, de a mezőny többi tagja nagyon nem. 213 órám van benne, és megyek is vissza játszani vele. A gyenge start óta a legjobb cover-shooterré nőtte ki magát, de még annál is több, az egyik legjobb akció-rpg jelenleg!

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat