28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Testedzés



Írd ide hozzászólásod:

goodboy007
goodboy007 [9203]
Te meddig jutottál november óta?
GustyX
GustyX [7048]
Szép, gratula (mármint nem te, hanem az eredmény).

Én meg hót gizda vagyok...
Szar ektomorf alkatnak lenni....

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

goodboy007
goodboy007 [9203]
Egy kis progress
Felső kép: 128kg vs 113kg
Alsó képek: 106kg vs 104kg

Április 22-én Táltosfutás (Spartan Race, csak kicsiben)
Májusban Pécs-Orfű félmaraton
Júniusban pedig megyünk egy jó barátommal Kazincbarcikára a Spartan Super-re

Eredményben a legutolsóval lennék a legelégedettebb, ha nem lóhalálában érnék be, de amúgy a futástól tartok a legjobban.

9-10km/h-s tempóval úgy háromnegyed órát le tudok futni, de 21km-en bírni, ráadásul 400-600m-es szintkülönbséggel, na az durva lesz.
De megcsinálom, ha ott pusztulok is el!

Vissza

Fórumszabályzat