Hát nem gondoltam volna, hogy bírni fogom, futópadon kb. kétszer mentem 9km-t, a szabadban 7km volt a max, ráadásul abból a 450m-es emelkedőből 350m az első 20 percben volt kb.
Lényeg, hogy most kibaszottul büszke vagyok magamra
, pláne, hogy ha a második fele nem betonos lett volna, akkor simán ment volt 20-25km is minden gond nélkül.