28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Anthem - a Bioware új játéka



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11539]
Talán mert annak ellenére, hogy egy mmo coop shooter mégis egy Bioware (akik közismerten a single játékaikról híresek) játéknak van hirdetve? Teljesen felesleges az a bázis a lassú fp mászkálással, elég lett volna a főmenüből indítani a matchmakinget.

De ne menjünk messzire, a me3 multija is élvezhetőbb volt ennél. Sőt, én még az andromedáéval is jobban szórakoztam, pedig abban kb 4 órám lehet.

Mondjuk beleillik az EA idióta profiljába. Singlere szakosodott csapat csináljon multit (BW-anthem), akik a multival bizonyítottak csináljanak nagy single játékot (Respawn-leghülyébb SW játék név)

Őszintén szólva leszarnám mi lesz az anthemmel, de mivel nagy valószínűséggel hasalás lesz belőle ezért előfordulhat, hogy az ea a bw-nél is lekapcsolja a villanyt, úgy meg aztán nehezen lesz DA4.
(Ha már kivégzett stúdiók: részben pont az anthem rucik gerinc-kapcsairól jutott eszembe, hogy milyen jól esne már egy új dead space játék...)
Peace
Peace [28952]
"...Witcher 3, a GTA V, a Red Dead Redemption 2, a The Last of Us, az Uncharted 4, a God of War, a Detroit: Become Human, a Horizon: Zero Dawn, az új Spider-Man, a Kingdom Come: Deliverance, vagy akár a Divinity: Original Sin 2..."

Single player kampányra kihegyezett játékokkal mi értelme összehasonlítani egy MMO co-op shootert? MMO shootereket mondj, amihez képest kevés és vérszegény. A két hétvégényi játékélmény alapján ritka jópofa és élvezetes. Az más kérdés, hogy valószínű a ló*asz tartalom miatt hamar a süllyesztőbe kerül. De attól még semmi értelmét nem láttam a felsorolt játékokhoz hasonlításnak. No offense! Csak ennyi.
Juraviel.Ihuan.Bedvin
Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Néztem gameplayeket, streameket. Ezek alapján a Witcher 3, a GTA V, a Red Dead Redemption 2, a The Last of Us, az Uncharted 4, a God of War, a Detroit: Become Human, a Horizon: Zero Dawn, az új Spider-Man, a Kingdom Come: Deliverance, vagy akár a Divinity: Original Sin 2 kettő után ez 2019 elején iszonyú kevés és vérszegény, fapadosnak valaminek tűnik szerintem. Ahogy olvasgatom, a main story jelenleg elérhető hossza iszonyú alacsony, több helyen találkoztam max. 15 órával (és a karaktert egész jól ki lehet maxolni). Mint egy alpha-MMO-shooter.

Komolyan, a társak "felhúzása" az ezeréves Republic Commando-ban is életszerűbb volt. Egyszerűen siralmas az eddig látható interakció és a történet elejét látva, sem dob akkorát, aminek beharangozták.

Ezt pedig attól a cégtől "kapjuk" egy AAA-s játék áráért, aki letette az asztalra a Baldur's Gate-eket, az első Dragon Age-et, a KOTOR-t, a Mass Effect-trilógiát.

"Remélem" ez akkora bukás lesz, meg égés lesz, mint a Fallout 76, mert az EA-nak is ideje lenne már újra megtanulni, hogy a fenti játékok iránya adja az igazi minőséget (a haverom is mérgelődik, hogy a Battlefield V mekkora visszalépés a korábbi részekhez képest), nem pedig ez a Vasember-élmény szimulátor.

Vissza

Fórumszabályzat