28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Marvel Cinematic Universe (MCU)



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
SPOILER
Tony nem 5 perc alatt találta ki az időutazás elméletét illetve titkát. Nekem egyértelműen az jött le abból a jelenetből, hogy már nagyon régóta dolgozik rajta, az is lehet, hogy 5 éve (Pottsnak is mondja, hogy VÉGRE rájöttem). Sztem annyi történt csupán, hogy hozzáadta a saját képletéhez a Hangya elméletét és voilá...így született meg. A gautlet...nos...ok, de lehet azt is tervezte már egy ideje, ugyan is ott volt alapja, mert Thanos kesztyűje a rendelkezésére állt, amit akár tanulmányozhatott is összetételét tekintve. Ok, hogy ezzel kapcsolatban nem kaptunk utalást, így sok benne a hátha, de hé...a nanotechnológiája is totál a semmiből jött az Infinity War elején, így az ilyeneket tőle simán elfogadom. Isten igazából engem három dolog zavart csak...a megöregedett Kapitány, ami totál ellentmond Banner korábban felállított időutazásos elméletének, valamint Póki osztálytársai. Azok mit csináltak 5 évig, hogy még suliba járnak? Folyamatosan megbuktak? Vagy ők is elporladtak, amire szintén nem kaptunk utalást se most, se az Infinity War végén? A harmadik pedig Natasha halála, ami szerintem túl Benny Hill-es lett. Lenyomlak a földre, cserébe én lesokkollak, amire én melléd lövök egy robbanónyilat, de még ezzel sincs vége, mert az utolsó utáni pillanatban még utánad ugrok. Ott majdnem felkiabáltam, hogy "könyörgöm, haljon már meg valaki!!!!" Plusz itt még jöhet negyediknek az is, amit lentebb írtak, hogy Natasha is kaphatott volna egy tisztes temetést.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Germinator
Germinator [29900]
SPOILER
Én azt full aláírom, hogy van az Endgame-ben pár légbőlkapott(nak tűnő) fasság, amik közül van egy-két igazán irritáló, mivel deus ex machinaként működnek:

- eleve az időutazás 5 perc alatt történő felfedezése, ami szinte kicsit sértő is Egy olyan elméleti-gyakorlati fizikai probléma, amiről száz éve gondolkodnak, és még többszáz évig fognak dolgozni Nobel-díjas fizikusok, azt Tony Stark egy jobb pillanatában megfejti a kanapéján

- Nebula bassza el az egész történetet egy ponton, mert most hirtelen kiderül, hogy összekeverednek az áramköreik, vagy én nem tudom mi

- Tony készít egy infinity gauntletet a semmiből, ezt is csak úgy elfogadjuk

Biztos van még egy-két ilyen dolog, de az nem teljesen érthető számomra, hogy ezek mitől másabb történeti elemek, mint eddig BÁRMI az MCU filmekben? Szerintem nem kéne sokat gondolkodni, hogy ehhez hasonló megoldásokat soroljunk fel korábbi filmekből, akár az Infinity Warból. Én pont ezért vagyok úgy, hogy elfogadtam, az MCU-ban ezek a játékszabályok, el kell engedned az ilyen dolgokat és csak le kell ülnöd élvezni. Én igyekeztem így hozzáállni az Endgame-hez is, és persze, feltűnnek ilyen-olyan dolgok, de egyáltalán nem tűnnek durvábbnak, mint bármi, amivel korábbi filmekben találkozhattunk. De javítsatok ki, ha.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Vissza

Fórumszabályzat