28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mennyit játszanak a hazai játékosok? [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

TBone142
TBone142 [416]
Igen, ott a lényeg, hogy IS. Számomra ez egy elég fura és értelmetlen kimutatás, mert nem az látszik, hogy ki mikor/mennyit/min játszik, hanem az, hogy a válaszadók mekkora hányada játszik valamikor/valamennyit/valamin. Pont az átfedés lenne a lényeg szvsz.
Sityi
Sityi [1641]
Aki annyira függő, azon is tolja. Ahelyett, hogy venne egy Switchet.
Peace
Peace [28898]
Core gémernek meri nevezni magát, aki mobilon vagy tableten játszik?

Vissza

Fórumszabályzat