Olvasok, ha utazok vagy várok bárhol bármilyen okból. Mindig van nálam könyv vagy reader. Nekem az olyan, amiről nem mondanék le semmi pénzért.

Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

Azért az az élmény, hogy tömegközlekedésen szörnyülködve fordul el egy idősebb utas, mert volt képe belekukucskálni, mivel játszok épp (pont a Doom volt), megfizethetetlen!
Meg az is, amikor összenézel egy másik utastárssal, aki szintén egy Switchet vesz elő a táskájából...



„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Pedig az is jóféle. És összességében a Switch is, nem bántam meg, hogy befektettem rá tavaly év vége felé.Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!


„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”