28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mennyit játszanak a hazai játékosok? [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Nem láttam olyan exklúzív játékot még, ami miatt rohantam volna befizetni egyre...

Olvasok, ha utazok vagy várok bárhol bármilyen okból. Mindig van nálam könyv vagy reader. Nekem az olyan, amiről nem mondanék le semmi pénzért.
Sityi
Sityi [1641]
Szerintem neked nem is a Switch nem tetszik, csak a Joy-Con nem áll kézre... Azért az az élmény, hogy tömegközlekedésen szörnyülködve fordul el egy idősebb utas, mert volt képe belekukucskálni, mivel játszok épp (pont a Doom volt), megfizethetetlen! Meg az is, amikor összenézel egy másik utastárssal, aki szintén egy Switchet vesz elő a táskájából...
Peace
Peace [28898]
Térjünk vissza rá 8 év múlva.

Sityi: Tényleg! Doom-ot is próbáltam, az szörnyű volt irányítás miatt.
Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Talán egyszer majd megjön az eszed...végül is a PS4-re is magasról tettél sokáig...aztán láthattuk mi lett a vége...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Peace
Peace [28898]
Felesleges újabb kiadás lenne. Ha van időm, akkor PS vagy PC. Amikor utazom, akkor olvasok. Nincs idő beiktatni egy újabb platformot.
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Óóóó, pedig a Mario Odyssey valami frenetikus. Kétszer is kijátszottam, imádtam minden percét. A Zeldát meg abbahagytam valamiért, de már nem tudom miért. Pedig az is jóféle. És összességében a Switch is, nem bántam meg, hogy befektettem rá tavaly év vége felé.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Peace
Peace [28898]
Zelda egész jópofa, bár kicsit gyermeteg nekem. Odyssey az nagyon nem nekem való! De biztos jó lehet ez a masina is.
Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Zelda Breath of the Wild + Super Mario Odyssey?

Emlékszel még mikor a PS4-et végre megvetted és jöttek az élmények??? Kb. ettől fosztod meg magad megint...

Ja és nem a hordozhatóság a lényeg! Ezek önmagukban a kanapén játszva mosnak le mindent! Különösen a Odyssey!!!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Peace
Peace [28898]
Mortal Kombat 11 meg valami Mario-s autóversenyt toltunk multiban ketten.
Sityi
Sityi [1641]
Milyen játékkal próbáltad?

Vissza

Fórumszabályzat