CoD 2 óta nem játszottam egyikkel sem, mert nem igazán fogott már meg sokadszorra is a 2. VH. + Quake engine kombó, utána meg inkább Battlefield ment. Ez érdekelne a Ground War meg a Realism mód miatt, open béta tök jó alkalom lett volna kipróbálni, de 1 óra quick play-t tudtam menni, utána zárták a bétát. Pedig amit láttam, addig tetszett, de így tuti nem fogom megvenni.
Amúgy szerintem le kell majd szedni újra a teljest, mert a kliensben a bétán kívül van simán egy MW is, amire írja, hogy még nem telepíthető, de ja, hagyd fent, ha nem zavar, aztán majd kiderül.