28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Manchester United



Írd ide hozzászólásod:

ufodani
ufodani [17764]
Ez van, ezt kell szeretni, szeretve szeretni mindhalálig

Boldog karit - még 2 óra hosszan

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

konrad
konrad [13085]
Szép győzelem, meg satöbbi. Az első húsz perc után azt hittem, kivágom a tv-t, nyomunk, nyomunk, persze minden elképzelés nélkül, majd egy kontra után szétzilálnak minket. Persze visszajöttünk a meccsbe, dicséretes, egyébként szép gólokat toltak. Szomorú, hogy McTominak senki nem mondta el, hogy mondjuk nem illik 24 mp után besárgulni. Mindegy.

De hogy ezt a két agyatlan brazil makit vigye már el valaki... (Perra és Fred bácsi.). Rájuk nem hogy Scholesy cipőjének tisztítását, de a cipőjének egyetlen egy stoplis megtisztítását sem bíznám.

Persze a győzelmet nem kell magyarázni. De akkor is mondom: nem az igazi valami.

Pali meg... a bejövetele után már csak őt figyeltem. Laza passzok, séta, alibizés, mintha azt írta volna a pálya virtuális mezejére, hogy gyerekek, még itt elkocorászok, de felejtsetek el, Ole csak kamuból állított be, hogy minden oké. Nagyon kilóg az a bizonyos... Édes Istenem, húsz/huszonöt évvel ezelőtt AZ a csapat még kettővel szétszedte volna az ellent, mert mentek mint az állat. Négy gólos vezetésnél. Bruce is. Nem baj, meleg még a bejgli, holnap csipog a telefon a gigafizetés utalásáról, aztán új évre lehet megrendelni az új gigaverdát vagy a haverokat meghívni egy több ezer fontos, személytelen partira kurvákkal... 20/15 évvel ezelőtt egy ilyen boxing day-en szétszedett mindenkit a United, szó szerint.

Na jó. Megyek bejglit enni, gyereket fürdetni és hadtörténelmi irodalmat olvasni.
De azért Go, Go ManUtd...

Vissza

Fórumszabályzat