28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jönnek a Ghost Recon Breakpoint MI-társai [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28894]
Az a baj, hogy csak izgatja a fantáziámat, mert TLoU és Csucsima között vagy Csucsima után Wasteland 3-ra és Mafia remake-re várva csak jó lenne valami kis openworld agyatlan lövölde. Aztán lehet tényleg nem fog tetszeni, de most 10 euró az nem tétel...na még eldöntöm.
GeryG
GeryG [2379]
Továbbra is tartom, hogy ez egy tök jó játék lehetett volna, ha nem csak a villámgyors pénzcsinálás lett volna vele a cél. Az ötletek tök jók, de a kivitelezés pocsék. A sztoriban is lehetett volna potenciál, de a Ubisoft régóta képtelen értelmesen történetet mesélni. Ezernyi nevetséges bug rongálja az ember idegeit. A játékmenet pedig dacára az egyébként jó ötleteknek (bivakolás és hasonlók) nagyon gyorsan önismétlővé válik, ami elsősorban a totál egy kaptafás (menj A pontba, ölj meg mindenkit, hozz el infót vagy embert, majd menj B-pontra, ott ugyanez, végül C ponton cutscene és mission completed) küldetéseknek köszönhető.

Szóval tényleg ne bánd, hogy kimaradsz belőle. Nagy kár érte pedig.
Peace
Peace [28894]
Még mindig nem visz rá a lélek. Pedig csak 9,79, de amit láttam a BETA-ból, az valami förtelem...

Vissza

Fórumszabályzat