28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jönnek a Ghost Recon Breakpoint MI-társai [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Shadowguard
Shadowguard [4577]
Lehet ha csak a főszálat csinálom akkor nem unom meg olyan hamar, de én minden területet módszeresen kipucoltam. Ládák, medálok, side questek... És egy területen mindent összeszedni minimum kétszer annyi idő volt, mint a pár küldetést megcsinálni, ami ott van.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Peace
Peace [28894]
Wildlands nekem adta! Végig lekötött.
Shadowguard
Shadowguard [4577]
Hát, az előző részt próbáltam virágboltival, majd egyszer lehet beszerzem az eredetit is. Az a baj, hogy egy ponton túl már nagyon monotonná vált az egész és semmi késztetést nem éreztem folytatni.
Esetleg majd erre is ránézek, egy jó erős akcióban. Bár nem bánnám, ha lenne steamen is

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat