28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jönnek a Ghost Recon Breakpoint MI-társai [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28894]
Mondjuk én voltam a hülye, hogy very high-ra akartam állítani a gyenge gépemen, de bántotta a szememet a high. Ultra-nál pirosan visított, hogy nincs elég VRAM.
GeryG
GeryG [2379]
Ja, optimalizációra ne nagyon számíts, vagy legalábbis vedd figyelembe, hogy Ubisoft játék. Már a Wildlands is hírhedt volt a remek optimalizációjáról, e téren a Breakpoint sem lépett előre túl sokat...
Peace
Peace [28894]
Huhh basszus, én besokalltam a menütől! Oldalakon keresztül sorolja a beállítási lehetőségeket és inkább el is engedtem. Elfogadtam az immersive-nél az alapértelmezett beállításokat (valami medium meg veteran azt hiszem) és tovább nem is firtattam. Benchmark sajnos nincs benne, úgyhogy kell egy fraps-ot vadásznom. Annyira nem volt meggyőző a sebesség. De majd meglesem, hogy ténylegesen mit mutatnak a számok.

Vissza

Fórumszabályzat