Ultra-nál pirosan visított, hogy nincs elég VRAM. 
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Ultra-nál pirosan visított, hogy nincs elég VRAM. 
Már a Wildlands is hírhedt volt a remek optimalizációjáról, e téren a Breakpoint sem lépett előre túl sokat...
Oldalakon keresztül sorolja a beállítási lehetőségeket és inkább el is engedtem. Elfogadtam az immersive-nél az alapértelmezett beállításokat (valami medium meg veteran azt hiszem) és tovább nem is firtattam. Benchmark sajnos nincs benne, úgyhogy kell egy fraps-ot vadásznom. Annyira nem volt meggyőző a sebesség. De majd meglesem, hogy ténylegesen mit mutatnak a számok.