28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jönnek a Ghost Recon Breakpoint MI-társai [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28894]
Kemény! Lehet amúgy vissza kell majd vennem medium-ra. Így is meglepődtem, hogy high-ra rakta magát. Mégiscsak 4 éves a kártya....
subject17
subject17 [7045]
Hja, mostanánban már rájöttek a fejlesztők, hogy erre azért sokan kíváncsiak.

Persze főleg Origin esetében ezt jobb nem használni, még ennyi év után is van, hogy az a megoldás egy játékbeli problémára (vagy arra, hogy konkrétan nem indul a játék), hogy kikapcsolja az ember az Origin overlay-t...

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Peace
Peace [28894]
Jól hangzik, köszi!
subject17
subject17 [7045]
Uplay alatt Settings / General. Nem kell 3rd party program fps counterhez.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Peace
Peace [28894]
Huhh basszus, én besokalltam a menütől! Oldalakon keresztül sorolja a beállítási lehetőségeket és inkább el is engedtem. Elfogadtam az immersive-nél az alapértelmezett beállításokat (valami medium meg veteran azt hiszem) és tovább nem is firtattam. Benchmark sajnos nincs benne, úgyhogy kell egy fraps-ot vadásznom. Annyira nem volt meggyőző a sebesség. De majd meglesem, hogy ténylegesen mit mutatnak a számok.

Vissza

Fórumszabályzat