28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jönnek a Ghost Recon Breakpoint MI-társai [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28894]
Sikerült kapcsolatba lépni velük és meg is oldották.

A játék maga tele van a szokásos Wildlands-es hülyeségekkel és bugokkal. De ettől függetlenül eldurrogtatok immersive módban. Sokszor anyázok, mikor rám rohannak és semmi esélyem. Néha van sikerélményem, mikor lopakodva sikerül megoldani küldetéseket. De most úgyis parkolópályára kerül TLoU miatt.
Peace
Peace [28894]
Én agyvérzést kapok ettől az Ubisoft supporttól....deaktiválnom kell a kétlépcsős azonosításom, mert a régi mobilom nincs meg és sosem küldtek ki nekem e-mailt recovery kódokkal. És nem lehet velük kapcsolatba lépni. Levelet nem engedi elküldeni, chat meg inaktív...

Vissza

Fórumszabályzat