Jössz ezzel a zeliportunggal (igen, tudom hogy zeitgeistet írtál, ez egy vicc, hogy minden német szó ugyanúgy hangzik, ez vajon mikor lesz sértő?), de ~visszafele ez már nem működik? Hogy ami sértőnek? indult? az az idő elteltével már megszűnt sértő lenni, mert nem az? Komolyan lehet olyan épeszű ember, "sértettek" között is, aki ezt a terméket bármikor is összefüggésbe hozta a rabszolgasággal?
Tehát nézed a polcot, "kecsap, konzerv, uborka.. ahh, rabszolgaság
" Nemár.
Kabaré.
Szavak megint kész agyrém. Nyelvújítás jön? Viszlát áramszünet és a már említettek? Jack Black és a többi "bűnös" hétfőn takarodjon az okmányirodába? Izzadnak e már a kaszinók?
