28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

Ricsi1976
Ricsi1976 [2038]
Ez még nem a 2. hullám, csak az első elszabadult.... Várható volt, 3 hónapig mindenki ült otthon a macskáival, majd hirtelen vissza minden, mintha mi se történt volna. Ameddig nincs oltás, addig baj van sajnos.
Barthezz
Barthezz [54711]
Szeptemberben után jöhet a második hullám

Az index megint elkezdte a rémhírkeltést, de maga sem tudta már, hogy szeptembert vagy októbert akarja-e betenni a címbe, mint a második hullám várható kezdte. De amúgy a cikkben benne van az a bravúr, hogy a szövegében hivatkozik Merkely korábbi nyilatkozatára, miszerint novemberben, majd egy újabbra, hogy akár már nyáron itt lehet a második hullám, így végülis az alábbi derül ki a cikkből és a címből együttesen: A második hullám vagy nyáron jön, vagy szeptemberben, vagy októberben (szeptember után), vagy novemberben. De a napi kattintás legalább megint megvan.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat