Fórum » Nem számítástechnikai témák
Fradi
De ők mehetnek a VIP-be, nem? Amúgy engem nem érdekel, hogy nem jutok ki, pedig ki szoktam menni elég gyakran, de nem vagyok bérletes. Ha azoké az elsőbbség, akiknek eddig volt bérletük, akkor a divatokat ki lehet kerülni. Aki meg csak a kecsapos köcsögért venne jegyet, az így járt.
2018-ban a vidi 100 M Ft-ot fizetett a Fradinak azért, hogy a Groupama Arénában játszhassa meccseit.
Ennek szerintem minimum a dupláját kérheti el a Puskás Aréna üzemeltetője.
A jegybevétel 30.000 Ft-os bérletekkel a Puskásban 30%-os kapacitással 600 M Ft, míg a saját stadionunkban 200 M Ft. Ez 400 M Ft-os különbség. Ha ebből levonsz 200 M Ft-ot, akkor marad 200 M Ft. A Fradi költségvetése nagyjából 9 Mrd Ft. Ez 2%-ot jelent. Tényleg megéri ezért feladni a saját pályánkat???
Egyébként félig vicc volt, mert azt gondolom, hogy a Fradira még tavaly a Valetta vagy Suduva ellen is kíváncsi volt 20.000 szurkoló, tehát van ennyi saját szurkolója és nem látom, hogyan oldaná meg, hogy elsősorban a saját szurkolóit szolgálja ki, tehát a 20.000 székre a Ferencváros szurkolói kerüljenek. Így ezzel nem lesz gond, mert a bérletesek között kell meghirdetni a jegyeket.
Más kérdés, hogy a valóságban úgyis kiszórnak legalább 2 ezer jegyet a szponzoroknak és politikai szereplőknek
Ennek szerintem minimum a dupláját kérheti el a Puskás Aréna üzemeltetője.
A jegybevétel 30.000 Ft-os bérletekkel a Puskásban 30%-os kapacitással 600 M Ft, míg a saját stadionunkban 200 M Ft. Ez 400 M Ft-os különbség. Ha ebből levonsz 200 M Ft-ot, akkor marad 200 M Ft. A Fradi költségvetése nagyjából 9 Mrd Ft. Ez 2%-ot jelent. Tényleg megéri ezért feladni a saját pályánkat???
Egyébként félig vicc volt, mert azt gondolom, hogy a Fradira még tavaly a Valetta vagy Suduva ellen is kíváncsi volt 20.000 szurkoló, tehát van ennyi saját szurkolója és nem látom, hogyan oldaná meg, hogy elsősorban a saját szurkolóit szolgálja ki, tehát a 20.000 székre a Ferencváros szurkolói kerüljenek. Így ezzel nem lesz gond, mert a bérletesek között kell meghirdetni a jegyeket.
Más kérdés, hogy a valóságban úgyis kiszórnak legalább 2 ezer jegyet a szponzoroknak és politikai szereplőknek

Szenvedély nélkül a foci halott.
Látom igazodsz a magyar futball kultúrához: " többiek le vannak szarva"...kész szerencse hogy nem a jegybevétel a lényeg a magyar fociban igaz?
„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Ez a stadion a mi otthonunk, engedjék be a bérleteseket, többiek le vannak szarva. Aki kimegy a kisvárda, a paks meg a felcsút ellen az megérdemli ezt is
Én nem támogatom a Puskást amúgy sem. Miért mennénk semleges helyre? Lehet, hogy többen tudnának kimenni, de ugyanúgy elveszne a szurkolok hangja abban a hodályban
Én nem támogatom a Puskást amúgy sem. Miért mennénk semleges helyre? Lehet, hogy többen tudnának kimenni, de ugyanúgy elveszne a szurkolok hangja abban a hodályban
Szenvedély nélkül a foci halott.
Ez a Puskás-fűcsere sztori mekkora gáz már! Végül is így majd lehetnek max 6000-en...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
