28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Boldog karácsonyt kívánunk! [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Tropica26
Tropica26 [37]
Boldog karácsonyt mindenkinek!
szbszig
szbszig [33649]
Szintén boldog karácsonyt, és jobb 2021-et, mint 2020-t mindenkinek!

Bár utóbbi nem igazán lesz nehéz, gondolom. Hacsak az angliai, mutáns vírustörzs rá nem szabadul Európára és a világra az elkövetkező napokban...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Sityi
Sityi [1641]
Boldog bejglit mindenkinek!
És ami a legjobb volt 2020-ban, az legyen a legrosszabb 2021-ben!

Békés, áldott ünnepeket!

Vissza

Fórumszabályzat