Szintén boldog karácsonyt, és jobb 2021-et, mint 2020-t mindenkinek!
Bár utóbbi nem igazán lesz nehéz, gondolom. Hacsak az angliai, mutáns vírustörzs rá nem szabadul Európára és a világra az elkövetkező napokban...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.