De az orvosok sem mondanak hülyeséget azzal, hogy a hormonháztartásunk megköveteli az éjszakai alvást.
(A mai nap persze kivétel.)Fórum » Nem számítástechnikai témák
De az orvosok sem mondanak hülyeséget azzal, hogy a hormonháztartásunk megköveteli az éjszakai alvást.
(A mai nap persze kivétel.)
azt hiszem, ebben a topikban nem én fogok kibontakozni 
Én négy előtt nem szoktam lefeküdni......az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...