28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Forma 1 2021



Írd ide hozzászólásod:

pb69
pb69 [951]
Szánalmas és kínos ez az átlátszó magyarázkodás. És ha Ham-nak már a futam közepénél jelezték h jön a zászló és az 5 mp, akk utána ezek miért nem történtek meg? Ne mondja nekem senki h a rádiózás után Ham már 1x sem hagyta el a pályát. Vagy miért kellett 20+ esetet várni arra h figyelmeztessék az angolt, ha folyamatosan 2 ember is figyelte azt a kanyart? Ezzel pont azt ismerte be ez a bohóc h ugyan látták h Ham folyamatosan az előre megbeszélt (hiszen futam alatt nem változott semmi ugye) szabályokat megszegve vezet, ezzel folyamatosan jogosulatlan előnyt szerezve, de ezt majdnem 30 esetben elnézték neki. Persze a holland esete más, neki azonnal vissza kellett adni a pozíciót. Pedig am sok helye nem lett vna a pályán maradni...
Gobiakos
Gobiakos [13330]
Érdekes és egyben szomorú cikk a tegnapi futam egyik legvitatottabb kérdése kapcsán.

Vissza

Fórumszabályzat