28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Újrahasznosítható a PS5 csomagolása [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

david139
david139 [18716]
Svájcban rendes szelektív gyűjtés van, a kartonpapírt pl. 2 hetente egyszer kell kipakolni az utcára, és elviszik.
Nincs összekeverve mással, rendesen újra lehet hasznosítani.
A műanyag sokkal problémásabb, sok féle van, nem lehet mindet, nem lehet mindig megtalálni rajta az infót stb. És még ha a gyűjtés jól is megy, akkor is csak párszor lehet újrahasznosítani.

Szóval innen nézve is a papír a jobb. A másik meg, hogy a papírtermelésre azért most már szerintem inkább telepített erdőket használnak, és nem igazán ez a fő kiváltó ok, a rendes erdők pusztulására. De lehet tévedek.

I wish I could have known about the view from halfway down

Vissza

Fórumszabályzat