Nincs összekeverve mással, rendesen újra lehet hasznosítani.
A műanyag sokkal problémásabb, sok féle van, nem lehet mindet, nem lehet mindig megtalálni rajta az infót stb. És még ha a gyűjtés jól is megy, akkor is csak párszor lehet újrahasznosítani.
Szóval innen nézve is a papír a jobb. A másik meg, hogy a papírtermelésre azért most már szerintem inkább telepített erdőket használnak, és nem igazán ez a fő kiváltó ok, a rendes erdők pusztulására. De lehet tévedek.
I wish I could have known about the view from halfway down